TRAKYA'NIN EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ

ATICI EĞLENCE MERKEZİ

Hizmet kalite anlayışımızla sizlere eşlik etmeye devam ediyor ve kalitemizi sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. Gerek yurt içi çalışmalarımızla gerekse yurt dışı çalışmalarımızla ortak hizmetler yürütüyor. Bu nedenle sektördeki en iyi konumlar için çalışıyoruz. Alanında uzman ekibimiz sayesinde her alanda adımızı duyurmak ve her geçen gün büyümek ile bu alanda en iyi olmak için çalışıyoruz.

Türk çocuk eğlence sektörünün lider markalarından biri olan Atıcı Spor Kompleksi kurulduğu zamandan bu yana her yaştan ziyaretçiye hizmet veriyor. Bir eğlence merkezi olan Atıcı Spor Kompleksi, sizleri mutlu etmek için çalışıyor. Köklü bir firma olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekle ilgileniyoruz. Verdiğimiz hizmetleri tek bir hedefte birleştirmekten kaçınıyor, gelişmeye, büyümeye ve farklı alanlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Boş zamanlarında onlara en iyi araçları ve eğlence ekipmanlarını sağlarken, özellikle çocuklar için eğlencenin önemini vurgulamak için çok çalışıyoruz. Tanıttığımız çocuklar için eğlence merkezleri arasında, çocukların hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlamaları için ek bir alanımız var.

Koronavirüs döneminde uyguladığımız ek temizlik ve dezenfeksiyon önlemleri sayesinde müşterilerimize güvenilir bir ortam sağlıyoruz. Sürekli yeni eğlence araçları temin ederek sizleri eğlendirmeye devam ediyoruz. Çocuklar ve yetişkinler için farklı etkinliklerle uğraşmak, boş zamanları değerlendirmede önemlidir. Bu önemi vurgulamak ve müşterilerimiz için eğlenceli bir alan yaratmak için hizmetlerimizi hız kesmeden sunmaya devam ediyoruz. Eğlence merkezlerimizde yaş farkı gözetmeksizin lunaparklara yer veriyoruz. Çeşitli eğlence oyuncuklarımız sayesinde ziyaretçi sayımız her geçen gün artmaktadır.

Her yaştan müşteriyi memnun etmek için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Atıcı Spor Kompleksi olarak çeşitli aktivite alanlarına yer açarak her yaş grubunun eğlenceli vakit geçirmesi için çalışıyoruz. Renkli ve aydınlatılmış alanlarımız sayesinde, size gece veya gündüz istediğiniz kadar eğlenme yeteneği vermek için büyüyüp gelişeceğimizden eminiz. Siz değerli müşterilerimizin dinlenmelerini arttırmak ve eğlendirmek için çalışıyoruz. Ayrıca sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre eğlence merkezlerimizi geliştirmek ile tüm eksikliklerini tespit etmekle ilgileniyoruz.

TRAKYA'NIN EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ

Her yaştan müşteriyi memnun etmek için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Atıcı Spor Kompleksi olarak çeşitli aktivite alanlarına yer açarak her yaş grubunun eğlenceli vakit geçirmesi için çalışıyoruz.

5093
Metre Kare Kurulu Eğlence Alanı
30
DAN FAZLA OYUNCAK MAKINE
5
KAYDIRAK VE TOP HAVUZU
4
SPOR TESİSİ
21
YEMEK ÇEŞİTİ
10
PERSONEL
Videoyu oynat

Atıcı Eğlence Merkezi Nerede

Köklü bir firma olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekle ilgileniyoruz. Verdiğimiz hizmetleri tek bir hedefte birleştirmekten kaçınıyor, gelişmeye, büyümeye ve farklı alanlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Videoyu oynat

Atıcı Çocuk Eğlence Merkezi

Köklü bir firma olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekle ilgileniyoruz. Verdiğimiz hizmetleri tek bir hedefte birleştirmekten kaçınıyor, gelişmeye, büyümeye ve farklı alanlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz.